• Matura na 100%!

• Po raz kolejny, maturzyści, którzy ukończyli naukę w Społecznym Liceum Ogólnokształcącym STO w Olecku, swój egzamin dojrzałości zdali w 100 %. 🥳

Takie wiadomości napawają dumą i optymizmem na kolejne lata. Dają poczucie radości i spełnienia z dobrze wykonanych zadań. 👌

Drodzy absolwenci, serdecznie GRATULUJEMY 💐

Cieszymy się razem z Wami :)#olecko #matura #egzaminmaturalny #STO #stoolecko

• Witaj Szkoło!

Tęskniliście? My bardzo! 💙

#ognisko #integracja #rozmowy #zabawa - tak rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2022/2023 :)

Wszystkim naszym uczniom życzymy wiary w siebie i w swoje możliwości oraz dobrego, owocnego czasu spędzonego w naszej szkole. 💐 #szkoła #wrzesień #olecko #STO #stoolecko #school #backtoschool

• Drodzy Uczniowie oraz Rodzice!

Serdecznie zapraszamy na Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2022/2023, które odbędzie się w czwartek 1 września 2022 o godz. 12:00 :)

• Zniżka na czesne

• 🌼 Zapraszamy do zapisów ze zniżką do klasy 3 i 6 szkoły podstawowej! 🤩

🌼 Zniżka w wysokości 30% obowiązuje przez cały rok szkolny. 🥳

🌼 Warunkiem jest złożenie podania o przyjęcie do szkoły do dnia 31 sierpnia 2022 roku. 📥

🌼 Miejsca są ograniczone  nie czekaj, zapisz się już dziś 🙂

ZAPRASZAMY 🙂

• Rekrutacja 2022/2023

• ❤️Dołącz do nas  :)

Zapraszamy do zapisów na rok szkolny 2022/2023!

Szkoła Podstawowa - klasa III, VI, VIII

Liceum Ogólnokształcące - klasa I, II, IV 🤩

• Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

• 24 czerwca w Zespole Szkół STO odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego. Były podsumowania, życzenia, pożegnanie tegorocznych absolwentów, wręczenie świadectw z wyróżnieniem a także nagród laureatom konkursów. Na koniec uczniowie wierszami i piosenkami wprowadzili wszystkich w wakacyjną atmosferę.

Życzymy udanego wypoczynku! Do zobaczenia we wrześniu!

• Wycieczka do Warszawy

• Dnia 14 czerwca uczniowie naszej szkoły wybrali się na wycieczkę do Warszawy, gdzie odwiedzili Miejski Ogród Zoologiczny oraz miali okazje zobaczyć kultowy musical METRO w Teatrze Studio Buffo.