• Z kopyta kulig rwie...

• Z kopyta kulig rwie... czyli akcja integracja :)

Dzięki uprzejmości gospodarzy mieliśmy wczoraj przyjemność uczestniczyć w kuligu. Oprócz przejażdżki malowniczymi drogami miejscowości Giż i okolic, było także ognisko i ciepła herbata.

Pomimo mroźnej zimy, dzień upłynął nam bardzo miło i cieplutko.

• XVII Powiatowy Konkurs Kolęd „Szkolne Kolędowanie”

• 10 stycznia 2024 roku odbył się XVII Powiatowy Konkurs Kolęd „Szkolne Kolędowanie”, organizowany przez Szkołę Podstawową nr 4 Olecku.

W konkursie udział brały szkoły podstawowe i przedszkola z powiatu oleckiego.

Celem konkursu było między innymi podtrzymywanie tradycji śpiewania kolęd i wartości z nimi związanych oraz integracja środowisk szkolnych i promocja młodych talentów.

Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy VII Filip Kupiński. Gratulujemy odwagi, talentu i zapału do rozwoju. Życzymy samych sukcesów. Dla nas Filip już zwyciężył 🙂

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i możliwość uczestnictwa w tym pięknym wydarzeniu.