• 1,5% DLA TWOJEJ SZKOŁY

• Wypełniając PIT z rozliczeniem za rok 2022, będą Państwo mogli podjąć decyzję o przeznaczeniu 1,5 % swojego podatku dochodowego.

Będziemy zaszczyceni, jeśli spośród wielu organizacji pożytku publicznego wybiorą Państwo właśnie Społeczne Towarzystwo Oświatowe i nasze cele związane z edukacją.

Społeczne Towarzystwo Oświatowe jest organizacją pożytku publicznego zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0000012189.

Aby przekazać 1% podatku naszej szkole prosimy o wskazanie celu szczegółowego tj. nazwa i adres szkoły.

Z góry dziękujemy!

• Bezpieczne ferie

•     W piątek (13.01) przeprowadzono pogadankę, której głównym celem było uświadomienie i przybliżenie uczniom zagrożeń z jakimi mogą się spotkać w okresie zimowym - ferii . Zwrócono uwagę na: umiejętność reagowania w sytuacjach niebezpiecznych, zachowanie rozsądku w sportach zimowych, noszenie odblasków, a także ustrzec się przed substancjami psychoaktywnymi  szkodzącymi naszemu zdrowiu..